1 Tane tam makarna ile 1 tane şişe coca cola’nın maliyeti ne kadar düşük ise Alavara’da da bu fiyat üzerinden yalnızsa %10 veya %20 kar ile güzel bir makarna sosu turşu eşliğinde yemek yiyebilirsiniz!

Alavara makarna sosu nasıl yapılır diye soranlar var ama pek yapılış tarifi internet üzerinde olmasa da sadece bi kaç tane mısır + domates sosu kekik ve kaşar ile turşu eşliğinde servis yapılan makarnayı yanında kola veya alkollü içecekler ile yiyebilirsiniz.

Çoğu insanın aklına alsancak izmirde bu kadar rağbet gören bir makarnacının başka şehirlere bayilik verme gibi söz konusu var mı diye soruyorlar fakat aldığımız bilgiye göre ismin hakları sadece İzmir alsancak semtindeki mekana aittir bu yönde bilgi gelirde bu konu üzerinden sizlere paylaşımı olacaktır.

Gelelim makarna + kola ve turşunun fiyatına, ne kadar diye soranlar oldu

2017 Yılı itibarıyla güncel fiyat listesi:

Yarım porsiyon: 3,5 TL

Tam porsiyon: 6 TL

1 Litrelik Kola: 3 TL

Şişe Kola: 2 TL

Adres bilgisi:

Alsancak Mahallesi, No:, Can Yücel Sk. No:15, 35220 Konak/İzmir

Tel: (0232) 463 47 36


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler