Xiaomi destekli Huami destekli GTS modeli tanıtıldı ve henüz Türkiye satış mağazalarında bulunmuyor, fakat 2020 yılında Türkiye stoklarına girecek olan ürünün Fiyat bandı: 999 – 1299 TL fiyatı aralığında olacak.

Apple Watch tasarımlı ürünün şarj süresi ile dikkat çekiyor yaklaşık olarak 10 gün gideceğini düşüyorum, elimde Mi Band 4 bileklik bulunuyor ve bu ürünün şarj süresinde bu üründen yola çıkarak bilgi veriyorum

GPS açık olduğu taktirde 1 günü çıkartıyor ama eğer bu özelliği kapatırsanız 15 güne kadar şarj süresinin gideceği bilgisi var.

Üründe 220 Mah’lık batarya bulunuyor

9,4 mm kalınlığı ve 24,8 gram ağırlığı bulunan Amazfit GTS, nabız ölçümü yapabiliyor.

341 ppi 1,65 inç 348×442 piksel AMOLED ekran bulunuyor.

Nabız ölçümü uyku kontrolü ve bildirim desteği sunan saat ile mesaj cevaplama ve çağrı reddetme özellikleri bulunuyor, eğer güncelleme desteği ile çağrı cevaplama özelliği de gelebilir.

Amazfit GTS modelinde always on display özelliği bulunuyor yani ürün sürekli aşağıdaki görselde olduğu gibi saati sürekli gösteriyor 🙂

Bildirim paneli oldukça geniş tutulmuş ve bir çok bildirimi tek ekranda kaydırma yapmadan görebiliyorsunuz.

Hava durumu paneli de oldukça şık olmuş ekran kaliteside oldukça iyi kıvamda 🙂

Türkçe dil desteği de ülkemize ürün geldiğinde geleceği bilgiler arasında, güncelleme ürün ülkemize geldiğinde font desteği emoji türkçe karakter desteği gibi sorunlar da oluşur ile buradan size bilgisi kesinlikle verilecektir.

Amazfit GTS Türkçe tanıtım.

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler