Geçtiğimiz hafta Mi band 4’ümü satıp yerine Apple Watch seri 5 ile yoluma devam etme kararı aldım ama bu karar ne kadar doğruydu mi band 4’ün şarj süresi 10 günü aşkınken Apple Watch ile bu şarj süresi 1 günü çıkarabildi…

Artılarına gelecek olursak;

Kadrandaki temalara hava durumu yağmur olasılığı şarj süresini görme hızlı aramalara yani rehberinize ulaşabilmek çok basit, Telefon görüşmeleri mesaj yazmalar ve hey siri ile kadrandaki butonlara basmadan işlemleri sorunsuz hallededilme hızı müthiş ve sorunsuz kullanım deneyimi sunuyor.

Döviz uygulamarından günlük döviz bilgilerine anında ulaşıyosunuz.. Çok gerekli mi? bence değil 🙂

Eksilerine gelecek olursak:

Şarj süresi oldukça düşük kalıyor, gprs ve kalp ritim kontrolünü yapabilmek bi ayrıcalık gibi gözükse de şarj süresi en fazla 1.5 gün hatta bazen 1 günü bile zor çıkartıyor…

İnstagram twitter facebook gibi bildirimlere anında cevap verilemiyor..

Sadece mesajlara ve telefonlara dönüş sağlayabiliyorsunuz.

Apple Watch serisini almak 3099 TL para vermek pek akıl karı malesef değil, Mi Band 4 200 TL değerinde bir ürün ama fiyatına göre amoled ekranı ile bir çok tema seçeneğiyle, sorunsuz kullanım deneyimi sunuyor oluşu, ve kordon kayış seçenekleri ile güzel bir saat görünümü verip Mi Band 4 alınabilir.

3099 TL paranın karşılığını bana göre Apple Watch vermiyor. 🙂

Yine sorularınız olur ise, bu konunun yorum bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Apple Watch instagram ve twitter uygulamalarını nasıl açacağınız konusunda yeni bir konu da önümündeki günlerde sosyobilgi.com üzerinden yayınlanacaktır.


Etiket Etiketler: ,

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler