Telefon alan insanların tek korkulu rüyası telefonun arıza vermesi veya ekranını kırılması veya yan tuşlarının arıza çıkarmasıdır, buda her elektronik eşyada başınıza gelebilecek problemlerden bir kaçı.

Türkiyede Asus firmasının telefonlarıda genel anlamda sorun çıkartmaz diyemeyiz, problemli zenfone 2 ve zenfone 5 serilerinden sonra yeni cihazları olan Zenfone 3 , Zenfone 3 Max , Zenfone 3 Laser , Zenfone 3 Go , Zenfone Zoom S serileriyle iyi giriş yaptılar ve genel anlamda pek problem vermeyen tip cihaz olarak gündemdeler, bu cihazlar ile ilgili problem yaşadığınız vakitte İzmir İstanbul ve Ankarada ikamet eden vatandaşlarımız sorunsuz bir şekilde yetkili servislere giderek Faturaları ile garanti kapsamında cihazlarına 20 (iş) günü içerisinde cihazlarını teslim alabilirler.

En çok sorulan soru ise üründen memnun değilim ve değişim iade işleminde ne gibi haklarım olduğudur; bunları da aşağıdaki gibi sıralayabiliz.

 • Cihazınızı açtınız ve genel anlamda performanstan memnun değilim iade şansım nedir ? ( iade şansınız aslında pek yok donanımsal sorun olması gerekiyor.)
 • Cihazda ölü piksel olduğunu farkettiniz (bu durumda yetkili servis desteği ile rapor alıp satın aldığınız firmadan rapor ile iade veya değişim isteyebilirsiniz.)

Asus Telefon Zenfone 3 Zenfone 4 Max ve Live modelleri için İzmir Ankara ve İstanbul daki Yetkili Servis Bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ürünü servise gönderdim teleservice’in web sitesi üzerinden sorgulama nasıl yapabilir sorununa cevap ise çok basit aşağıdaki linkten sorunsuz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Teleservice cihaz takip linki


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
 • Hakkımda Hakkımda

   2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

   M.Uzun

 • Son Yorumlar Son Yorumlar

 • Etiketler Etiketler