Merhaba,

Bugün sizlere yaklaşık olarak 2.5 yıldır oynadığım ve bir çok online kişinin severek oynadığı Clash Royale oyunuyla ilgili destensı sandıklar efsanevi sandıklar en iyi desteler ve hangi kartın daha etkili olduğunu bu konu üzerinden sizlerle paylaşacağım.

Klanımızın da kodu şu şekilde; STRONG TR (#2P92UG89) +3400 KENDİNE GÜVENEN SANDIK KASAN VE BAĞIŞ YAPMAYI SEVEN BİNİCİ İSTEMEYEN :)) TÜM HERKESİ BEKLİYORUZ.

Kısa bir klana davetiyemizden sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Herkesin merakla beklediği sorulardan birisi de; clash royale’de büyülü sandık – efsanevi sandık – süper büyülü sandık nasıl düşürürüm veya nasıl bu sandıklara ücretsiz sahip olurum? bu sandıklara sahip olmanız belli bir döngüye sahiptir, yani 12 level rakibi yensem bu sandıklara sahip olamaz mıyım gibi sorularda geliyor fakat bu malesef buna bağlı birşey değil, size diğer maçınızı kazandığınızda hangi sandığın geleceğini gösteren site de aşağıdadır.

Stats Royale (Hangi Sandık gelecek?) Profilinize girip oradaki # ile başlayan kodu aşağıdaki resimdeki siteye eklemeniz.

EN İYİ DESTELER KONUSUNA GELECEK OLURSAKDA, AŞAĞIDA BENİM KENDİME AİT #MAMİ KULLANICIMA AİT DESTEM VARDIR, DESTEK ALMAK İSTEYEN KONU ALTINDAN DA RESİM İLE DESTEK İSTEYEBİLİR. En iyi deste olmasa da şuan da 4100 ve üstüne beni çıkartan destem aşağıda,

02.10.2017 Tarihindeki Sezon (Klan) +4000 kupa Sandığının Mami Hesabıma ait Kutu Açılış videosu, çok kötü kartlar gelse de videoyu sizlerle paylaşmak istedim.


Yorumlar (2)
 1. GuanJu dedi ki:

  Kardesim severek takip ediyorum klan çok aktif sanırım yarın gelicem başarılar 👍🏻

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
 • Hakkımda Hakkımda

   2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

   M.Uzun

 • Son Yorumlar Son Yorumlar

 • Etiketler Etiketler