Web tarayıcı dendiğinde akla benim yıllardır vardığım tecrübelerime göre en iyisi Firefox‘dur. Gerçekten işinizi sorunsuz çözeceğiniz ve eklenti olarak çok zengin olan ve RAM ve işlemciden çok az miktarda yer yiyen genellikle google chrome’dan bile çok kullandığım ücretsiz tarayıcıların en iyisidir.

Opera ve google chrome tarayıcılarını çok az kullandığım ve en çok yararlı olarak tek geçtiğim firefoxdur.

Yeni sürümlerini de Kasım ayının 14‘ünde yayınlayacak olan Firefox ailesi, şuanda beta sürümünü yayınladı, onun için ise aşağıdaki adrese giderek kayıt olmanız ve mail adresinize bununla ilgili indirme linkiniz gelecektir.

Firefox Quantum Resmi ise aşağıdaki gibidir.
2 Kat daha hızlı ve verileri daha problemsiz şekilde alabileceğiniz firefox quantum pek yakında indirme linki ile bizlerle olacak ve bu konu üzerinden sizlerle paylaşıma devam edeceğim. beta kaydı için kayıt olmayı unutmayın.

Chrome ve Firefox Quantum karşılaştırma videosu da aşağıdadır.

DİREK GÜNCEL SÜRÜM İNDİRME LİNKİ

https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/?scene=2


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler