Huawei P Smart telefon ile yaşadığım deneyimi bu konumuzda ele alacağım ama baştan söyleyeyim, ürünleri kötülemek için değil bilgi verip satış sonrasında nasıl hizmet alacaksınız, o konu hakkında bilgilendirme amaçlı konuyu açıyorum!

Bazı firmalar cihazlarında sorun olmasını pek istemez ama bazıları da bu problemin çözümünü nasıl yaparım, ne gibi çözümler üretirim o konu da bizlere destek olurlar.

X firması sorun yaşadı, bi daha o firmadan ürün almam düşüncesi kesinlikle yanlış ve x firması sorunu çözüyor ise ücretsiz bir şekilde bu firmadan tekrar alışveriş yapılabilir vurgusu eklenmelidir.

Huawei gibi büyük bir firmanın böyle basit bir hata ile karşımıza çıkmasıda çok şaşırtıcı bir olay umarım üst ve yeni modellerinde böyle amatörlük yapmazlar 🙂

Huawei P Smart telefonun ekran camı kasadan ayrılma fotoğrafı aşağıdaki gibidir, bana kalırsa ekrandaki yapışkan biraz az kullanılmış ve cihaz çok ısındığı zaman ister istemez bandı tükeniyor ve ekranın düşmesine sebep oluyor, ama korkmayın servise gönderdiğiniz cihazın ekranı sorunsuz bir şekilde yenisiyle değişmektedir..


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler