Merhaba,

Kuzenimin sorduğu soru bugünün blog sitemin konusu oldu,

İnstagram hesabımda nasıl mavi tık yani doğrulanmış tanınmış kişi tiki eklerim? oldu.

Fakat bunun için biraz araştırma yaptığımda bu işlemin ya birden fazla hesabınız olacak ve sizin taklitleriniz olacak, bunları da help.instagram.com adresinden şikayette bulunup asıl doğru adresinizin instagram.com/muzun gibi göstermeniz gerekli veyahut, twitter veya facebook da tanınmış kişi olmanız ve beğeni takipçi veya yorumlarınız baya yüksek seviyede olması gerekli :).

Youtube hesabınız yoksa veya belli bir popülülerliğiniz yok ise bu işlemin yapmanız veya yaptırmanız gerçekten biraz zor.

İşiniz yok ise ve takipçi kastıysanız belli bir 10k 20k kişi tarafından takip ediliyorsanız , arkadaşlarınızdan rica edip sizin isim soy isimde hesap açmalarını rica edin ve daha sonradan kendi hesabınıza giriş yapıp bu profilleri şikayet edin, tabi ki kesin %100 sonuç alırsınız demiyorum ama bu yöntemi yapmadan da hesabınız malesef hiç bir şekilde doğrulanmaz veya mavi tikli bir hesaba sahip olamazsınız. 🙂


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler