Instagram hikayelerinizde bazı insanlarda .Gif ekleyen kişileri gördüm ve bir çok kişi bu olayın nasıl yapıldığına google üzerinden bakıyor ve ben onlar için video çekimi yapıp nasıl yapılacağını sizler için ayarladım ve youtube’e gönderdim aşağıdaki videodan nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.

Instagram’da + butonuna basın, fotoğrafınızı seçin ve Gülen surat simgesine basınız, oradaki GIF butonu var oraya tıkladıktan sonra arama kısmına şimdilik ingilizce olarak gifleri aratabilirsiniz ve ekleme yapabilirsiniz!

GIPHY destekli ve o site üzerinden gifleri alan bu gif özelliği oldukça eğlenceli fotoğraf ve videoları ön plana getirmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor.. instagram her geçen gün yep yeni özellikler ile insanları kendinize çekiyor ve şuana kadar snapchat uygulamasına ve vine uygulamasına ambarga koyan instagram, bu özellikleri ile ilerleyen günlerin en iyi sosyal ağ platformu olma yolunda yine 1. sırada ilerliyor..

Video:


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler