iOS 11.1 Beta 3 sürümü yayınlandı ve sürümde baya iyileştirme ve yenilikler mevcut bunların başında 3D Touch özelliğindeki kasma sorunu vardı ve bu tamamen çözüme kavuşturulmuş durumda.

Bunun yanı sıra, ios 10 da olan ekranın sol butonların boşluk kısmına uzun ve sert bastığınızda açılan Arkaplandaki açık uygulamaları kapatma kısmını artık iphone telefonlarınızda tekrar görebileceksiniz.

Bunların yanında da ios 11.1 beta 3 de oldukça hatalar giderilmiş ve geçişlerdeki kasmalar da düzeltilmiş.

iPhone X ile beraber iOS 11.1 Sürümü yayınlanacak gibi duruyor ve artık gelmeli 🙂

iOS 11.1 Beta Udid Kaydı yaparak yani profil yüklemesi yaparak ancak bu beta sürümüne sahip olabilirsiniz onunda yükleme resimi aşağıdadır.

iOS 11.1 güncellemesi;  iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modellerini destekliyor.

iOS 11.1 Beta 3 Video Released! Tüm Yenilikler aşağıdaki videoda.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler