Günümüzde 2019 yılına girerken, herkesin evinde iptv uydu alıcıları hiremco , next 20000 ve redline gibi türk markaların uyduları almaktadır, bu uydu alıcılarında usb girişleri ve wifi ağ seçenekleri menüleri aygıtlarda mevcut fakat bunlarda wifi ile giriş yapabilmek için ne yazık ki kutu içeriğinde wifi adaptörü çıkmamaktadır. Bu sebepten dolayı mecburen siz dışardan bir usb girişli wifi adaptörü almak zorunda kalıyorsunuz, ve bu gibi uydu alıcılarındaki cihazların menülerinde normal bilgisayarınızda kullandığınız wifi adaptörleri tp link asus veya diğer markalar çalışmamaktadır.

Teknosadan aldığınız Next Minix 2000 HD FTA Uydu Alıcısı cihazınız için de aşağıdaki linkini verdiğim n11 deki wifi adaptörü satın alıp cihazınızda maçları filmleri ve dizileri izleyip kanal güncellemesi vs. yapabilir, youtube uygulaması ile videolar seyredebilirsiniz.

Uyumlu Cihazlar Menüsü:

– Neta Mini HD340
Hiremco zapper hd plus
Hiremco Macrobox
– Hiremco Macrobox Plus
– Hiremco Rocket HD
– Hiremco NOVA HD
– Hiremco JET HD
– HİREMCO MİNİ HD PLUS
– Next Minix HD (Pembe & Mavi)
– Next Minix HD Black (Siyah)
– Next Minix HD CooL
– NextStar YE-18000 HD CX
– Next YE-18500 HD +Plus
– Next YE-20000 HD

SATIN AL

https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/hiremco-usb-wifi-adaptor-P79975610


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler