iPhone ve android telefonlarda en iyi oyunlardan birisi de dart atma oyunu şimdiye kadar ki deneyip de oynadığım ve hastası olduğum Darts of Fury oyunu oldu. Gerçekten hem online hem okların atış gerçekçiliği olsun herşeyiyle kusursuz olan oyun bu.

Oyunun başlangıç olarak lig ve eğitim olarak 2 modu var ve seviyenize göre oyuncular göndermesi de adil oyunlar atacağınız bir kaç detay.

Oyunda donanım kısmı var ve bu kısımda dartlar bölmesinden hız stabilite ve incelik olarak detaylı ve özellikli dartlar satın alabilirsiniz bunları oyun akçesi ile satın alabiliyorsunuz fakat bana kalırsa pek ilk seviyeler için gerekli bulmuyorum.

Aynı zaman da okun şeklinide değişebiliyorsunuz bunların hepsi de akçeyle oluyor yani oyun biraz paraya bağlanmış.

Oyuna girdiğinizde 3 tane canınız var yani 3 oyun hakkınız var eğer ki canınız biter ise can satın almak için 30 saniyelik reklamları izleyebilirsiniz. süresiz can almak gibi bir oyun açığı yok, 60 dakikalık sınırlı can ise 200 taş ile alınıyor.

Video


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler