Merhaba iPhone X sahibi arkadaşlar, geçtiğimiz haftalarda iPhone X satışı yapmıştım teknosa mağazasında şöyle bir problem ile karşılaştım, müşteri ürünü aldı kutusunu açtık ve ürünün kurulumundan önce ekran korumasınıda taktık ve hattını yerleştirip müşteri sesini merak ettiği için babası üzerinden ürünün aramasını çağrı arama yapıldığında deneme yapmak için çağrı geldi ama telefon elde olduğun da iPhone X o telefonun insanın elinde olduğunu hissediyor ve öndeki çeltiklerdeki göz sensörleri ile de siz zaten duyuyorsunuz telefonu diyerekten ürünün sesini biraz kısıyor yani bu ses de sizi rahatsız etmesin diye düşünülerek yapılmış ve gerçekten çok etkili bir özellik.

Tabiki bazı insanlar bu özelliğin olmasını istemiyorlar, eğer ki bu özelliği kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek kapatınız.

ÇÖZÜM AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

 • Ayarlar (girin)
 • Face ID ve Parola (girin)
  • Dikkat Gerektiren Özellikler (kapatın)

Etiket Etiketler:
Yorumlar (1)
 1. Canan dedi ki:

  Allah razı olsun kardeş ben de tlf bzk zannedip üzüldüm

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
 • Hakkımda Hakkımda

   2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

   M.Uzun

 • Son Yorumlar Son Yorumlar

 • Etiketler Etiketler