iOS 11’de en çok sevilen ve iPhone X de destek sunulan özellikten birisi olan Animoji , yani sesli bok surat veya uzaylı birisiymiş gibi sesli mesaj ve o an ki söylediğiniz kelimeyi türkçe veya diğer dillere göre uyarlayan iphone X bu özellik ile milyonlar satacağından hiç şüphemiz yok, bu özellik de şu an da sadece X modelinde kullanılacak o da Face ID özelliği yüzünden olabiliyor , o sebepten iphone 7 iphone 8 veya Plus modellerinde bu özellik çalışmayacaktır.

Üzüldüğünüzü biliyorum fakat bunun malesef ki çözümü olmayacak gibi duruyor. emojiler olabilir ama söylediğiniz sese göre animoji gönderimi yapamayacaksınız.

Ama gelecek ios 11 sürümüyle ilgili bize bu animojileri kullanmak belki de nasip olabilir ama son sürümler yayınlanmadan erkenden birşey söylemek zor.

Uzaylı-Alien Surat
Chicken-Tavuk Surat
Fox Surat
Panda Surat
Pile of Poo – Gülen Bok Surat
Rabbit-Tavşan Surat
Unicorn Surat

Buda Animoji Video’su Apple’dan alıntıdır.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler