iPhone 5s , 7 ,6s ve 8 kullanan arkadaşların en büyük sıkıntısı standart zil sesleri olan bir telefon ile birlikteler ve herkesin zil sesi ile aynı oldukları için sorun yaşıyorlaR VE aynı zil seslerini duyuyorlar 🙂

Bir mp3 veya müziği iphone’da zil sesi yapmak oldukça basit işlem ama birazcık uğraşmanız lazım, ilk başta işlem yapacağınız dosyayı mp3 olarak pc nize yüklemeniz gerekecek.

1.Adım

http://www.melofania.com/

Adrese gidiyoruz buraya şarkınızı yüklüyorsunuz ve 40 saniyelik zil sesi formatında atılacağı için sevdiğiniz 40 saniyelik kısmı seçip işlemleri başlatıyoruz.

En sonunda da .m4r dosyası olarak geri verecek bize bunu indiriyoruz pc mize.

2.Adım

Bu .m4r dosyamızı itunes olmadan başka bir program ile telefonumuza atacağız,

https://www.copytrans.net/download/

Siteye girip dosyayı indiriyorsunuz programınızı açıp CopyTrans Manager bölümüne giriyorsunuz telefonunuzu soracak ve onay verdikten sonra sol üstte melodiler kısmı var, 1. adımda indirdiğiniz dosyayı bu melodiler kısmına sürükle/bırak yenile/güncelle yöntemi ile atacaksınız ve işlemler bu kadarcık 🙂


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler