Merhaba,

Bugünkü konumuzda, izmirde tente işleri yapan firmalar hakkında bilgi ve bi kaç örnek web sitelerinin paylaşımı konusunda sizleri bilgilendirme işi yapacağım.

Çevrenizde görüyorsunuz ki bir çok açık veya kapalı mekanlarda kışın ve yazın mekanların üzerlerine tente veya pergola yaptırdıklarını görüyoruz?

Benim gördüğüm kadarı ile en iyi “izmir tente” firması linkte te belirttiğim gibi izmirtentebranda.com firmasıdır. Sahibi “Mehmet Ateş” olan ve insanlarla anlaşma ve fiyat konusunda üzerine şimdiye kadar görmedim 🙂

Klasik Tente yaptığı tüm resimler ve içerik bilgileri bu sayfadan ulaşabileceğinizi söylemek isterim.

 

İzmir’de yıllardır yaptığı işlerle tanınan Mehmet Ateş beyin firması yaptığı işlerle bilinen bi firmadır.
Yükselişinin ve büyümesinindeki en önemli sebebi işine kaliteli ve anlayışlı bir yapıya sahip hizmet sunmaktır izmir tente otomatik tente pergola mavzalli tente şeffaf branda kış bahcesi ve kurumsal firmalarla bilinen bi firmadır.

Adres: 5757 Sok. No:22 Karabağlar İzmir Tente

Tel: 0 507 704 47 08

Web: http://izmirtentebranda.com/


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler