iPhone’ununuz varsa en kötü anlardan birisi de telefonun garantisi bitmiş olması ve ekranının düşme sonucu çatlaması veya kırılmasıdır.

Bu gibi durumlarda örnek veriyorum iphone 7 nin orjinal Apple Yetkili Servisinden yaptırmak yaklaşık olarak 650 – 800 TL arası fiyat çıkıyor ama izmirdeki çankaya veya konaktaki yetkisi olmayan servisler de 250 veya 400 TL arası 6 Ay garantili(yaptırdığınız yerlere göre değişkenlik görterebilir) yapabiliyorlar.

iPhone X 8 , 7 , 6S , 6 ve 5S tamirleri için aşağıdan sizlere vereceğim İzmir çankaya ve çervesinde Apple Cihazlarınıza servis desteği sunan garanti dışı kalmış veya garantisi bitmiş olan cihazları baktırabileceğiniz ve bir kaç tane işini iyi bir şekilde yapan servislerdir.

Bazı kişilerin iTunes’e bağlayın hatası verebilir iPhone telefonları ama bunların da çözümlerini bulamayabilir ve garantiniz olmayabilir, bu konu da da aşağıdaki servislerden destek isteyebilirsiniz.

 

iPhone Kameram Açılmıyor Açılıyor Fakat Siyah görüntü alıyorum diyorsanız ya yazılımınızda sorun vardır yada kameranız artık bozulmuştur.

 

IPHONE’UM SUYA DÜŞTÜ ?

Ne Yapmanız Gerekiyor? : İlk yapmanız gereken cihazı kapatıp havlu veya kuru bir bez ile iphone’ununuzu kurutmak olucak, daha sonrasında sakın fön makinası ile kurutmaya çalışmayın , iPhone 6 cihazımı bu şekilde yaptığımda cihaz bildiğiniz kanser oldu ve bir daha açılmadı. Kuruttuktan sonra cihazı 24 saat pirinç dolu bir kutusun içerisine koymanız ve eğer ki cihaz açılmaz ise servise götürmeniz.

 

ICLOUD ŞİFREMİ UNUTTUM ?

Ne Yapmanız Gerekiyor? : https://www.icloud.com/ adresine giriş yapıp buradan parolanızı sıfırla yapıp Gizli Soru ve Cevaplarınızı yanıtlayıp şifrenizi sorunsuz bir şekilde sıfırlayabilirsiniz.

 

IPHONE ŞARJIM AZ GİDİYOR ?

Ne Yapmanız Gerekiyor? : Sitede Yer verdiğim https://www.sosyobilgi.com/iphone-7de-pil-durumunu-sorgulama.html yazısındaki uygulamayı indirip pilinizin durumunu sorgulayın eğer ki %20 ve üstünde bir rakam çıkıyor ise ürünün garantisi var ise ürünü Yetkili servise götürmeniz gerekiyor.

 

IPAD CİHAZIM ŞARJ OLMUYOR ?

Ne Yapmanız Gerekiyor? : Cihazınız kapandı ise sitede yer verdiğim https://www.sosyobilgi.com/iphone-da-ses-var-goruntu-yok-sorunu-cozumu-reset-atma.html konudan ilk başta cihazınızı açmaya çalışın eğer ki açılmıyor ise ya şarj aletinizde sorun vardır veya cihazın şarj soket kısmında problem oluşmuştur.

 

Üstteki sorunları mı yaşıyorsunuz? Hepsinin cevapları yanlarında vermeye çalıştım eğer ki sorunlar hala devam ediyor ise Garantisi varsa yetkili servise teslim etmeniz ama yok ise garantisi direk aşağıdaki servislere gidebilirsiniz.

 

iPhone İzmir iPad MacBook Yetkili Servisi

 1369 Sok. No: 9 Çankaya – Konak / İZMİR

0232 532 0 444


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler