EiphThe arkadaşın yardımlarıyla ve destekleriyle Mi Band 4 Digital Apple Watch Teması yapıldı ve sürekli güncelleme aldığı için günden güne harika bir hal almaya başlıyor Mi band 4 🙂 . en son yeşil temanın renkleri konusunda fikir vererek bu son alttaki hali almasında ufakta olsa payım oldu… Daha iyileri için elimden gelen desteği de sizlere sunacağım.

Bu temayı cihazınıza yüklemek için ilgili konuyu aşağıdaki link olarak bırakıyorum. kurulum dosyalarını buradan sizlere aktaracağım.

4 Adet tema konumuza resimli olarak yüklenmiştir. sorunsuz bir şekilde diğer konumuzdaki yöntemler ile yükleme yapabilirsiniz. gelişme oldukça Türkçe dil karakter ve emojilerin güncellemeleri ile ilgili konu da pek yakında sizlerle olacaktır. Bizden ayrılmayın ve konularımıza yorum yapmayı unutmayın.

Mi Band 4 Tema Yükleme.

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler