Netflix uygulaması 1 senedir Türkiye piyasasına giriş yapmış ve bir çok dizi film ve özel yapımları ile değerli izleyicilere ücretli bir yayın yapan nadide platformlardan bir tanesi, gelecek teknoloji ile gelişiyorken böyle bir adımı attığı için Netflix sitesine teşekkürleri borç biliriz.

Güncel fiyat bilgisi aşağıdaki gibidir fakat bizim daha güzel bir teklifimiz aşağıda olacaktır. (tarih: 01.10.2018)

1 Yıllık 15.90 TL üzerinden üyelik aldığınızda sadece tek bir platformdan yani ya telefon ya tablet yada tv den izleyebileceksiniz. ve toplam yıllık fiyat: 190 TL ye denk gelecektir.

Bizim web sitesi olarak sizlere sunacağımız teklif ise sadece  HD Yayın YILLIK 90 TL‘DİR. ULTRA HD 4K Yayın ise 180 TL‘dir.

Size vereceğim e posta adresi ve şifre ile sorunsuz giriş yapabileceksiniz. Gerekli desteği de Whatsapp Netflix-Sosyo grubundan sizlere sağlayacağız.

Herhangi bir illegal durum olmaksızın 1 sene boyunca verdiğiniz ücreti hak eden HD (90 TL) veya Ultra HD (180 TL) olarak alabileceksiniz.

Eğer ki verilen hesap bilgilerinde sorun oluşur ise 1 gün içerisinde yeni hesap bilgisi müşterilerimize verilecektir.

Bu konu da herkesin için rahat olsun.

Kesinlikle hesap satışı yapılmamaktadır, netflix üyelikleri satışı yapılmaktadır.

ÖDEME BİLGİLERİMİZ.

İBAN: TR270011100000000037791222
Alıcı İsim Soyisim: MUHAMMET UZUN

Başlıca kurallar.

Ücret iadesi yapılmamaktadır. (memnuniyetsizlik vs.)
-Ödeme yapıldığı taktirde 24 saat içerisinde bilgilerinizi (telefon no, banka gönderen ismi) cazforum@hotmail.com mail adresine gönderdiğiniz taktirde dönüş sağlanacaktır.
-Ödeme gelmeden hesap bilgisi verilmemektedir.
-Herhangi bir hakaret, aşağılamada bulunan ya da oluşan sorunu bana iletmeden konu üzerinden bildiren müşterilerin 2 kere uyarılır ardından hizmeti sonlandırılır, iade yapılmaz.
-Ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmaz.
-Kullanıcılar söylediğim şartlara uymazlar ve tespit edilirlerse sorgusuz sualsiz hizmetleri iptal edilir, Ücret iade edilmez.

UYELİK ALİMLARİ YOKTUR BİLGİNİZE.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler