OBS Studio’nun ne işe yaradığını bilmeyenlerimiz var ise kısaca şu şekilde bilgi vermek istiyorum;

OBS Studio online veya offline oynadığınız bir oyunun görüntüsünü birebir kayıt edeceğiniz ve elinizde webcam kamera var ise bunu herhangi bir köşeye sabitleyerek oyunların tanıtımını yapacağınız veya oyun hakkında bilgiler aksiyonlar paylaşabileceğiniz video kayıt programıdır. Ayrıca program ile youtuberlerın en çok kullandığı ve bir çok seçenek ekleme yapabileceğiniz ücretsiz yazılımlardan en iyisidir diyebilirim. 🙂

Nvidia 1060 1050ti 1060ti 1650 1650ti gibi ekran kartlarında bi kaç ayar yapmadan obs studio kayıt yaparken oyunlarda malesef fps düşürüyor ve sizin oyunda gerekli aksiyonları almanıza imkan vermiyor… aşağıdaki 5 6 tane görüntü ekleyeceğim ve bu görüntüleri aynı şekilde kaydedin ve oyuna o şekilde bağlanın sorunun ortadan kalkacağını göreceksiniz. !

Nvidia denetim masası ayarları

OBS STUDIO AYARLARI

1
2
3

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler