Oppo RX17 telefonu ilk defa duyanlar vardır 🙂 ama oppo markası ülkemize öyle bir girdi ki hem kalite hem servis hemde kullanım deneyimi olarak üst seviye telefonlar üretmeye ve ülkemizde güzel bir marka kitlesi yarattı.

Açtığımız konudan da sorunlu bir cihaz mı diye düşünenler illa ki olacaktır fakat servise %1 oranda giden bu cihazın sadece arka kapak boya soyulması sorunu da oyun oynanıp cihazın ısınması sonucu arkadaki renkler yani boyalar atıyor buda servise verildiğinde arka kapağın ücretsiz garanti kapsamında değişimi sağlanıyor, içiniz rahat olabilir 🙂 bu yönden de benden 10 üzerinden tam not almayı başardı Oppo firması !

Oppo gibi büyük bir firmanın böyle basit bir hata ile karşımıza çıkmasıda çok şaşırtıcı bir olay umarım üst ve yeni modellerinde böyle amatörlük yapmazlar 🙂

Sorunun oluştuğu görselden sadece bi tanesi bu şekilde.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler