Oral-B diş fırçasını yaklaşık olarak 1 yıldır kullanıyorum ve diş fırçalamak öyle keyifli bir hal aldı ki, bu ürünü üreten Almanlar gerçekten bu işi biliyorlar..

Teknoloji sitesi olarak diş fırçasının bakımını yapmak için çoğu sitede bu yönde bilgi olmadığı için size olası değişim yapabileceğiniz yedek başlığın süresini ve ürün hakkında birazcık bilgi vereceğim.

Soldaki başlık yıpranmış olan ve gördüğünüz gibi iç kısmındaki pembe olan yer renk atmalara ve fırçalarında da diken diken oluşlar başlamış..

Eğer ki günde 2 kez dişlerinizi fırçalıyorsanız Oral B diş fırçası ile, 6 ayda bir yedek başlık alıp ürünün fırçasını kesinlikle değiştirmeniz gerekiyor.. Aksi halde çok sağlıklı bir diş fırçalama işi yapmazsınız…

İlgili Oral B diş fırçasının yedek başlığını en uygun ve ucuz olarak Teknosa.com’da bulabilirsiniz. aşağıdaya linki bıraktım.

https://www.teknosa.com/oralb-eb50-cross-action-4-lu-yedek-baslik-p-120220665


Etiket

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler