Merhaba

PlayStation 4 kullanan birisi olarak ve yakın zamanda sahibi olmaktan dolayı bu tarz PlayStation 4 konuları hakkında da bilgilendirme yapacağım artık.

Biliyorsunuz ki PlayStation plus üyeliği olmadan online multiplayer modlu oyunları ücretsiz bir şekilde oynayamıyorsunuz.

Pes 2018 uncharted 4 veya GTA V (5) GİBİ OYUNların online modları için bu gerekli bir üyelik ve ayda 2 tane oyun free yani ücretsiz olarak indirmeniz ve oynamanız için sizlere bunu sony sunuyor.

Sırf bu yüzden bile bu üyelik alınmalı veya arkadaşlarınızla aynı oyunun online modunda oynamak için bu üyeliği kesinlikle almanızı öneriyoruz.

TEKLİFİNDE SÜRELİ OLDUĞUNU VE YILDA Bİ KAÇ KEZ SUNULDUĞU BİLGİSİNİDE VERMEK İSTİYORUM DAHA SONRADAN NEDEN YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUNUZ CEVABI ALMAK İSTEMİYORUZ. 🙂

Teklif 17 Ocak TSİ 13:00 ile 24 Ocak TSİ 13:00 arasında geçerlidir.

BURAYA TIKLAYIN.

179,99 TL


Yorumlar (1)
 1. Yunus dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler çok faydalı oldu 😄👍🏻

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
 • Hakkımda Hakkımda

   2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

   M.Uzun

 • Son Yorumlar Son Yorumlar

 • Etiketler Etiketler