Yaklaşık olarak , 4 yıldır sorunsuz kullandığım hatta denize düşürüp 1 hafta beklettikten sonra tekrar şarj edip telefonumu şarj ettiğim powerbank Asus’tan başkası olamazdı.

10050 mAh değeriyle ve 2.4A amper çıkışı ile hızlı şarj edilen ve yüksek verim alacağınız tek powerbank bana kalırsa bu!

2 – 3 Saat içerisinde şarj olmaktadır, bu konu dada şüphesiz sorunsuz dolan powerbank’lar arasında geliyor Asus Zenpower.

Asus ZenPower 10050 mAh Siyah altın gümüş mavi ve pembe renkleriyle  satışa sunulmuştur ve şuanda bunları orjinal olarak hepsiburada.com adresinden satın alabilirsiniz. tek bayi kanalı orasıdır.

89 TL ve 72 TL gibi fiyatlara sahip kanallar mevcut sitede yorumlara göre satın alma işlemi yapabilirsiniz. Gümüş ve siyah renginin fiyatı yüksek oda çok satılan model olduğu için bilginiz olsun.

Ele oturması yanınızda taşıması gibi avantajları var ki aşağıdaki görüntüden boyutuna bakabilirsiniz.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler