Mi Band 4 kullanıcısı olarak Samsung Galaxy Fit 2019 ve Fit e modellerinin çıkış yapması çok normal olarak karşılandı çünkü illa ki Mi Band’e rakip çıkması gerekiyordu rekabet için.

Bana kalırsa Şarj süresi olarak Mi Band 4 kadar olamasada az kullanımda 1 hafta şarjının gideceğini iletiyorlar, bileklikler 1 hafta az kullanımda bu şekilde bilgi verilmesi gerçekten şaşırtıcı!

Mi Band 4’ü 20 gündür kullanıyorum ve 20 günlük sürede sadece 2 kez tam şarj ile kullandım 🙂 yani anlayacağınız 1 tam şarj ile 10 gün şarjı gidiyor ve sürekli whatsapp instagram ve bildirim geldiği halde bu şekilde. otomatik nabız bile ölçüyor cihaz…

Samsung Galaxy Fit malesef 3 gün süre ile sık kullanımda batarya desteği verecek gibi duruyor.

Tema yüklemek için Galaxy Wearable uygulamasını indirip eşleştirme yapıp aşağıdaki marketten yeni gelen temaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikler:

AdımsayarVar
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Yok
Kalp Ritmi ÖlçmeVar
KameraYok
Sesli GörüşmeYok
Su GeçirmezlikVar
TitreşimVar
Uyku TakibiVar
Uyumlu MarkaUniversal

Ekran Boyutu / Çözünürlüğü: 0.95 inç / 120 x 240

Bellek (RAM): 2.5 GB

Dahili Depolama Alanı: 32 MB

Aktivite Desteği: Bisiklet, yüzme ve koşu

NFC / Bluetooth: Var


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler