Merhaba,

Yıllardır sizlerle bu şekilde portalda gözükmeyeli uzun zaman oldu, beni teknodyum, smftr, izmir orkestra, ve bir çok forum sitesinde görmüş olan veya tanıyan insanlar M.Uzun kullanıcı adımı bilir, bu seneki projelerimden birisi de internet ortamındaki topluma ait (sosyo) bilgileri sizlere en kısa şekilde ulaştırmak ve tüm kampanya, proje, fırsatlar ve yararlı kayda değer bilgileri sizlerle buluşturmak olucak, ve bu sitede herşey legal olucak, illegal hiç bir paylaşım yapılmayacaktır bunun temennisini şimdiden veriyorum ve ilk konumuzda bunları sizlere ulaştırıyorum.

Sitemizde yeri gelecek videolu anlatımlar olucak yeri gelecek resimlerle göstergeli konular sizlerle olucak, şimdiden herkes için hayırlı olması dileğiyle hepinize iyi geceler diliyorum.. 🙂


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler