Spotify müzik uygulaması ile hemen hemen tüm müzikleri sorunsuz bir şekilde ve aylık 13.99 TL (30 gün ücretsiz) üzerinden satın alabilir ve süresiz çevrimdışı internetsiz bir şekilde müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Premium içeriğe sahip olduğunuzda aşağıdaki özelliklerin hepsini kullabilirsiniz. Aylık 13.99 TL.

Karışık çal

Reklamsız

Sınırsız atlama hakkı

Çevrimdışı dinle

İstediğin parçayı çal.

Yüksek kaliteli ses

Spotify öğrencileri de düşündü ve Üniversite Öğrencileri için sadece 6,99 TL üzerinden kampanyaları var bunun için elinizde yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenci belgesi yeterlidir.

Şöyle bir güzellik ise premium üyeliği olan kullanıcılar PlayStation™Music üzerinden uygulama bağlantısı kurup sorunsuz bir şekilde oyunda iken müzik dinleme keyfi yaşayabiliyorlar. Buda gerçekten büyük bir zevk 🙂

En önemlisi de şimdi üzerinde durduğum;

20,99 TL karşılığında Aile için Premium bölümü çok iyi. 6 Kişi 21 liraya ortak olup 6 aylık 20 TL ye üye olabilir, buda gerçekten harika bir teklif olmaktadır, bazı forum sitelerinde bu gibi konular görebilirsiniz ve whatsapp gruplarına dahil olup 20 tl verip 6 aylık premium üyelik alabilirsiniz.

Vodafone hattına sahip iseniz 3 aylık ücretsiz spotify üyeliğe sahip olmak için yapmanız gereken ise;

SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz göndermeniz.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler