Türkcell Süperbox kullanan çoğu kişinin oyunlarda özellikle sorun yaşadığı tek problem ping sorunu?

Knight Online oynayan bir arkadaşımdan bu sorun için arandım ve çözmek için birebir laptop ile panele giriş yapıp ayarlar verip dns google vs. hepsini yaptım ama bir türlü speedtest hız testinde ping süresini 35’in altına çekemedim….

Türkcell müşteri hizmetlerinide arama sağladım ama ne yazık ki bu konu da pek destek alınamadı..

Süperbox modemi takan servis personeli ile görüşme sağladım bu görüşme sonucunda da arkadaşın söylediği huawei marka modemlerin geldiği ve ping sorununun bu modemler ile çözüldüğünü iletti..

Ama müşteri hizmetleri de bizde farklı bir modem olduğunu ve ücretsiz modem değişimimin olduğunu ilettim ama verilen cevap ise üründe arıza yok ise ücretsiz modem değiştiremiyoruz demeleri.

Eğer ki superbox alacaksanız ve online oyunlar oynuyorsanız kesinlikle huawei marka modem talep edin yoksa dns ayarlar vs. hiç birşey yapamazsınız arkadaşlar…


Etiket Etiketler: ,

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler