Teknosa‘da telefonu peşin fiyatına taksitli 9 veya daha fazla taksite alabilir miyiz? Bugün bunun üzerine bir konu açıyoruz.

Teknosada sizin adınıza çıkabilecek En az 500 TL veya size çıkabilecek maksimum kredi tutarı 15000 TL’dir.

Eğer ki onay gelirse, çıkabilecek tutar 7500 ise bunun sadece 1000 TL’sini veya hepsini bir anda kullanabilir veya parça parça da kullanabilirsiniz.

Bazı zamanlarda Asus Samsung LG Vestel Sony Lenovo (iPhone hariç) çoğu telefona bazen 9 Ay peşin fiyatına İNG Bank aracılığı ile taksitlendirme yapabilirsiniz. Bu Tarihler sürekli güncellenmektedir, ve bu konu üzerinden sürekli konumuz aktif olarak değiştirilecektir.

Aşağıdaki tablo da peşin fiyatına taksit (PFT) olmadığı zaman geçerli olan faiz oranı tablosu örneğidir. (2018)

Şubat 2018 tarihinden itibaren 1000 TL üzeri tüm beyaz eşya grubunda İNG Bank ile birlikte 18 ay faizsiz taksit imkanınız var.

Yapmanız gereken tek şey, Teknosa Yazıp BOŞLUK bırakıp TC Kimlik numaranızı yazıp 2229‘a göndermek. Gelen olumlu yanıttan sonra mağazaya gidip görevlilerden İNG ile alışveriş yapmak istiyorum demeniz yeterli. Sadece Nufüs Cüzdanı ile alışveriş yapabilirsiniz.

TEKNOSACELL Tarifeleri ve kampanyalarını yakında bu başlık altından paylaşacağız.

Tarife ve ne kadar indirim kazanacağız bilgisi aşağıdaki gibidir;


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler