Mehmet bey ile yapılan son gelişmelerde, en iyi Tente firmalarına sahip olduklarını dile getirmişti ve bir önceki konumuzda https://www.sosyobilgi.com/izmir-tente-firmalari-ve-guncel-fiyatlar-2018.html yer vermiştik.

İzmir Tente firmalarında profesyonel olarak işini hakkıyla yapan Mehmet Ateş bey, son açtığı web sitesi ile yine zirveyi zorlama yolunda emin adımlarla ilerliyor!

İzmir Tente Karabağlar bozyaka yeşilyurt karşıyaka bozyaka kemalpaşa urla çeşme manisa akhisar ve bir çok il ve ilçeye güzel yüzlü personeller ile hizmet sunan Mehmet beyin son zaman daki en iyi sitesi yapıldı diyebilirim.

Tüm İzmir Tente ve gölgelendirme sistemlerini bir arada bulunduran web sitesinde bir çok görüntü ve bilgilere sahip olabilir eğer ki bir mekanınız restaurantınız var ise bu mekana güzel tenteler veya pergolalar yaptırabilirsiniz.

Tente İzmir‘de yazın mekanlarda çok güneş aldığı için o alanların gölgelendirme sistemleri ile kapatılması gerekiyor ve bu işin hakkını veren tek nadir kişilerden.

Mehmet beye aşağıdaki bilgilerle ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: http://www.tenteizmir.com.tr/


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler