Merhaba,

Bir tane daha yetkili servis bilgisi bilgisi paylaşmakta yarar gördüğüm konulardan biriyle birlikteyiz, Vestel telefonların günümüzde çok satıldığı ve çok problem vermese de bazılarında donanımsal sorunların yaşandığı zaman ne gibi işlemler yapılabilir, ürünü nereye ne amaçla fatura şart mı öğrenmeniz için bu konuyu açmak istedim.

Vestel venüs 5040 5580 5010 veya yeni çıkan Vestel Venüs  V3 Z10 serisi telefonların izmirdeki tek yetkili ve etkili servisi Güvenüssüdür, ve yeri ışıkkenttedir.

Ürünün Teknosa Media veya Vatandan satın alan vatandaşımız faturalarıyla birlikte bu servise ürünlerini götürdükleri taktirde maksimum 20 iş ama genelde 3 veya 5 günde işlemleri sonuçlandıran bir servis ile karşı karşıya gelecekler 🙂 gerçekten çok hızlı ve seri işlemler yapıyorlar.

Peki müşteri memnuniyeti bu gibi servislerde nasıl ?

Şimdiye kadar teknosa firmasında göndermiş olduğum ürünlerde müşteriyi üzmeyen ve sorunsuz bir şekilde cihazların yenisiyle değişimini yapan bir servisle karşılaştım.

Adres Bilgisi

Aydınlar cad. No:53 Bornova Işıkkent İzmir

Telefon

0 (850)2224123

Ürünü servise gönderdiniz nasıl takip edeceğim diyen vatandaşlarımız olacaktır;

http://venusdestek.vestel.com.tr/OrderQuery.aspx

Üstteki adresten ürün takiplerini kolayla yapabilirler.

Türkiye Vestel‘leniyor kelimesini de söylemeden geçemiycem.

Herkese şimdiden geçmiş olsun 🙂


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler