Xiaomi Haylou LS01 kodlu ürününü 1 gün deneme fırsatım oldu, Mi Band 4 bilekliğimi satıp bununla devam edeyim, hem ekran büyüklüğü hemde apple watch tarzı ürün gibi dedim ve 269 TL’ye n11 den sipariş verdim üründe herhangi sorun olmadan kapalı kutu olarak elime ulaştı.

Eğer iPhone kullanıyorsanız, Apple Store’dan aşağıdaki programı indirmeniz ve o şekilde BT ile eşleme yapabilirsiniz başka türlü uğraşmayın, ve giriş yaptıktan sonra bilekliğizden kod gösteriyor ve o kodu aşağıdaki indirmiş olduğunuz programa giriş yapmanız gerekiyor.

Haylou Fit

Haylou LS 01 isimli ürün fiyatının gerçekten hakkını veriyor fakat ürün hakkında tek dezavantaj , Mi band 4 de olduğu gibi yazılım desteği olan bir ürün malesef değil..

Türkçe dil desteği ve türkçe karakter desteği malesef yok..

Geleceğini de pek sanmıyorum çünkü uygulaması bile terkedilmiş şehir gibi, hatalarla kullandırtmaya devam ediyor.

Türkçe karakterler olmadan da kullanırım derseniz alıp kullanın.

Tema seçeneği? Haylou LS 01 ürün için yeni farklı temalar var mı diye bakacak olursanız, kendi cihazın içerisindeki 6 tane tema harici şuan da dışarıdan uygulamalar vs. ile yükleme yapacağınız bir yer yok.

İlgili ürün hem android hemde ios yani apple ürünlerde sorunsuz çalışıyor ama ekran lcd olduğu için Mi Band 4 cihazdan geçiş yapacaksanız, hem amoled ekrana alışmış oluyorsunuz hemde siyah renkler neden ışık patlaması gibi çıkıyor moduna girip durursunuz benden söylemesi!

Haylou LS01 ürününe ait özellikler aşağıdaki gibidir..

Akıllı Bildirimler

Alarm

Çoklu Spor Modu

Gelen Çağrı Bildirimi

Idle Alert (Hareketsizlik Uyarısı)

Kalori Takibi

Kamera Kumandası

Kronometre

Mesafe Ölçer

Müzik Çalar Kontrolü

Saat Gösterimi

Takvim

Telefonumu Bul

Uyku Monitörü

Xaiomi Haylou Ls01 saat bileklik için piyasada kordon veya kayışlarını rahatlıkla bulabilirsiniz demek isterdim ama pek satışı çok olmayan bir ürün olduğu için fazla seçenekte yok ama saatçilerden bu ürüne uygun kayışlar illa ki bulabilirsiniz.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler