Xiaomi Mi Airdots Earbuds kulaklık 2020 yılında en çok satan uygun fiyatlı bir kulaklık oldu ve bu şekilde de ilerlemeye devam edecek.

Xiaomi Mi Airdots Earbuds eşleşme sorunu ses kalitesi olarak mono ses vermeyen nadir ürünlerden bi tanesi ve piyasada 120 tl den başlayan fiyatlarla orjinal ürünlerin satışları sağlanıyor.

Kulaklığın ses kalitesi nasıl? MEMNUN EDECEK DÜZEYDE KALİTELİ SES VERİYOR. SADECE ÜRÜN İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ İÇİN KULLANACAKSANIZ PEK O KONUDA TATMİN ETMEYEBİLİR, DIŞARININ GÜRÜLTÜ SESLERİNİ TELEFON GÖRÜŞMESİNDE KARŞI TARAFA İLETİYOR.

Müzikteki basslar belli oluyor mu ? ÜRÜN İLGİNÇTİR Kİ KALİTELİ JBL VEYA APPLE’IN KULAKLIKLARI KADAR BASSLARI GÜZEL VERİYOR, TATMİN EDİCİ!

iPhone 8 plus telefonda eşleşme sorunu yarattığını bir çok müşteriden duydum ve bunun çözümü şu şekilde sağlanıyor

ÇÖZÜM

 1. OLARAK ÜRÜNÜLERİ ŞARJ KUTULARINDA 1 SAAT ŞARJ EDİNİZ.
 2. TELEFONUNUZDAN EŞLEŞME YAPTIĞINIZ REDMİ AİRDOTS EARBUDS EŞLEŞMESİNİ KALDIRIN.
 3. HER İKİ KULAKLIKLARIN ÜZERİNDEKİ AÇMA KAPAMA TUŞLARINA BASILI TUTUN VE CİHAZLARI KAPATIN.
 4. DAHA SONRASINDA AYNI TUŞLARA BASARAK AÇINIZ VE IŞIKLAR BEYAZ OLDUĞUNDA BIRAKIN TUŞLARI VE 15 SANİYE BEKLEYİN
 5. SON OLARAK ÜRÜNLERİ TEKRAR ŞARJ KUTUSUNA KOYUN VE ÇIKARTIN..
 6. CİHAZINIZDAN BLUETOOTH MENÜSÜNE GİRİŞ YAPIN VE REDMİ L VEYA R OLARAK İSİM ÇIKACAK . Bİ TANESİNİ SEÇİN VE KULAKLIĞINIZI SORUNSUZ KULLANIN.

İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
 • Hakkımda Hakkımda

   2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

   M.Uzun

 • Son Yorumlar Son Yorumlar

 • Etiketler Etiketler