Yemeksepeti Joker indirimleri özellikle mağazada fazla personel çevresi olanlar için efsane birşeydir!

120 TL’lik sepeti 87 TL’ye bugün İzmir Balçova İlçesinde Locale Pizzadan söyledik ve afiyetle yedik 🙂 kişi başı 22 tl ye denk gelen ücret ile 33 tl lik pizza söyledik ve hızlı servis özelliği olan bir çok seçenek var.

Bugün şansımıza Güzel restorantlar denk geldi ve özellikle kır çiçeği battal bey hamgurger yapan yerler köfteci ramiz ve pizza locale gibi kaliteli mekanlardan ucuz ve uygun fiyata güzel menüler sipariş edebilirsiniz.

Size bir tavsiye, günde 1 seferlik bir hakkınız olduğu için yemek yemeye karar verdiğiniz ANDA uygulamaya giriş yapınız!

Bu söylediğim çok önemli çünkü Joker günde 1 kez uygulamaya düşüyor, siz Joker’i es geçtiğiniz an o kampanyalı restoranttan başkaları Afiyetle yemeklerini yiyiyorlar 🙂

Uygulamaya girdiniz ve joker size çıktı bunun kullanım süresi sadece 15 dakikadır, 1 saniye bile geçse 15 dakikadan sonra siparişi veremezsiniz.

Piyasada bir çok joker ile ilgili joker bekçisi yemek sepeti joker çıkartma programı hilesi gibi konular var ama bunun bir gerçekçiliği olmadığını sizlere söyleyebilirim ve emin olun size de güzel restorantlardan güzel fırsatlar çıkacaktır 🙂 şimdiden herkese iyi yemekler!


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler