Hikaye, şeref ve onur arasında geçiyor, onurun 1 tane sevgilisi var ve deli gibi kıskanç ve kendisini düşünen birisidir,

Hikayemizde Muzaffer bey pardon hanım var, kendisini erkek sanıp tamircilik yapıyor! onurla şerefin tanışma sahnesi de efsane yalnız!

Şerefsiz misiniz ?

Evet şeref benim!

Böyle güzel bir yol hikayesi filmi de Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’dan beklenirdi, ve soran kişiler olacaktır, Eser Yenenler neden bu filmde oynamadı diyeceksiniz, bunun cevabı da açık ve net, geçtiğimiz aylarda tv8 ile de 3 adamlar programı kaldırılmıştı sebebi ise Murat Bozun nişanlısıyla arasını bozan eser bey olmuş, bu sebepten dolayı da herkes sırtını ona çevirmiş durumda.

Gelelim filmin devamına; bir şirket için çalışan onur ve şeref yolda başlarına gelmeyen kalmıyor özellikle onurla sevgilisinin tartışmaları şerefin herkese sataşması kavga edip dayak yemesi, sonrasında iş arkadaşlarına bir kız katılıyor ve onur bu kişiye aşık oluyor bu kadının da doğru kişi olduğunu hissediyor 🙂

Yol Arkadaşım filmi Fragmanı

Oğuzhan Koç – Vermem Seni Ellere Vermem – Film Müziği
Sevdirdin kendini bana sorma, sana gözüm gibi bakarım. Bahar ve Onurun hikayesi.


İsim

E-Posta


Tarayıcı Önerimiz Tarayıcı Önerimiz

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Hakkımda Hakkımda

      2006 Yılından Bu Yana Forum Sitesiyle Başladığım Serüvene En Nihayetinde "Teknoloji Haberleri" (SosyoBilgi) ile Devam Etmekteyim. CazForum ismiyle 5 Sene Hizmet Verdiğim Sektörden Kazandığım Tüm Deneyimlerimi Sizlere Aktarmak İçin Yoluma Devam Ediyorum. Herkese İyi Bloglar..

      M.Uzun

  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler